הערוץ השקט

קבלות השבת של חודשי הקיץ מועברים בשידור חי בעמוד הפייסבוק של ציון כשעה וחצי לפני זמן הלדקת נרות. במקביל, נשדר כאן בערוץ השקט, קבלת שבת מוקלטת מראש לאורך כל חודשי הקיץ, אותה תוכלו להפעיל לפני כניסת השבת בכל אזורי הזמן בעולם.

  • שמירת שבת - הערוץ אינו דורש שום נגיעה במהלך השבת, ויפעל במתכונת שומרת שבת ויום טוב.

  • שומר מסך - הקפידו לפני ההפעלה לוודא שביטלתם את הגדרת שומר המסך שלכם כדי שהמחשב לא ייכנס למצב "שינה". להנחיות כיצד לעשות זאת בwindows לחצו כאן, להנחיות כיצד לעשות זאת במחשב Mac לחצו כאן.

  • חיבור לטעינה - הקפידו שהמחשב שבו יופעל הערוץ מחובר לטעינה ולא ינותק באמצעות שעון שבת.

  • זמן ההפעלה לפני שבת - התפילות יתחילו לשדר חצי שעה מרגע הלחיצה על הנגן ולכן אנחנו ממליצים להפעיל את הנגן רבע שעה לפני כניסת השבת, כך שקבלת השבת תתחיל רבע שעה לאחר כניסת השבת. לאורך זמן זה תופיע שקופית, בזמן זה אנחנו ממליצים לבחור את עוצמת השמע. בתום השקופית, התפילה תתחיל באופן אוטומטי. 

  • שימו לב: לאחר הכניסה לערוץ השקט, יש ללחוץ על כפתור ה- PLAY בפינה השמאלית למטה.

 

תפילות ציון בנוסח ארצישראל ובהובלת צוות התפילה של קהילת ציון: הפייטנים והפייטניות יהלה לחמיש, נריה רפאל כנפו והדס פל ירדן, והרבה תמר, ובהשתתפות חברי וחברות קהילת ציון. 

יש ללחוץ על כפתור הערוץ כמה דקות לפני זמן כניסת השבת

לזמני הדלקת נרות ברחבי העולם לחצו כאן

  לצפייה בקבלת השבת ללא גל שקט, בכל זמן שנוח לכםן

תודה גדולה ללורנס ברמן, ראש תחום תפעול וקשרי קהילה, על ארגון וליווי תפילות החורף בציון בחכמה ובמסירות. אנו מבקשים להודות מעומק הלב לכל מי שהביאו את החזון של הערוץ השקט , מחזון למציאות.